ייצוג עובדים

אנו מייצגים, מלווים ומייעצים, לעובדים בתחום דיני העבודה והתחומים המשיקים לו.

לצוות המשרד יש נסיון רב בייצוג עובדים בבתי הדין לעבודה, בבוררויות וגישורים, בועדת התעסוקה במשרד הביטחון, בהליכים במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים, בהליכי שימוע, בהליכי משמעת, בניסוח הסכמים ובניהול מו"מ לסיום העסקה או תחילת העסקה.
 
אנו מייצגים עובדות שהופלו לרעה במקום העבודה אך ורק בשל היותן בהריון או בטיפולי פוריות או בטיפולי הפריה חוץ-גופית, עובדות שחוו הטרדה מינית בעבודה, עובדות שזכויותיהן בהריון ובלידה נפגעו, עובדות שפוטרו בזמן ההריון או בסמוך ללידה, עובדות שהרעו את תנאי העסקתן לאחר שנודע למעסיק/ה על דבר ההריון או לאחר חזרתן לעבודה מחופשת הלידה.
 
אנו מייצגים עובדים ועובדות, בכירים וזוטרים, שלא זכו לזכויות סוציאליות (לדוגמא: פיצויי פיטורים, הבראה, חופשה, חגים, הפרשות לפנסיה, נסיעות וכו), שפוטרו מהעבודה שלא כדין, שהואשמו בגניבה, שהופלו לרעה מחמת מינם, נטייתם המינית, מעמדם האישי, היותם הורים, גילם, גזעם, דתם, לאומיותם, ארץ מוצאם, מקום מגוריהם, השקפתם, מפלגתם או שירותם במילואים, קריאתם לשירות מילואים או שירותם הצפוי בשירות מילואים. אנו מעניקים לכל אחד ואחת מלקוחותנו שרות משפטי מקצועי, מסור ואמין וזאת תוך שמירה על אנושיות, חברות וצדק.

 

השארת פרטים לשיחה מהירה עם עו״ד

כל הזכויות שמורות לעו"ד חן ושות' Proteam - בניית אתרים
לתאום פגישה ללא התחייבות